top of page

Częste pytania dotyczące moich personalizowanych ilustracji

Jaki jest czas realizacji zamówienia? Czas oczekiwania na zamówienie jest uzależniony od ilości zleceń w danym momencie, ale minimalny margines jaki należy przyjąć to 2 tygodnie. W okresie przedświątecznym czas oczekiwania może być dłuższy niż zwykle.

Czy wykonuję realizacje dla firmy? Tak, wykonuję projekty graficzne dla firm. Od loga po wizytówki aż do content marketingu. Napisz do mnie w sekcji kontakt, a ja przygotuję dla Ciebie ofertę :)

Jak są rysowane ilustracje? Co trzeba dostarczyć? Plakat od A do Z rysuję własnoręcznie przy pomocy tabletu graficznego. Nie potrzebuję rodziny obok siebie na jednym zdjęciu. Sylwetki tworzę sama z głowy i waszych opisów. Najważniejsze dla mnie jest zdjęcie twarzy (dobrej jakości i wyraźne), abym mogła uchwycić jak największe podobieństwo. Do stworzenia ilustracji będę również potrzebować kilku informacji: imiona, zainteresowania/zawód, opis sylwetki. O wszystko dopytam w trakcie realizacji zamówienia :)

Czy ilustracje są dostępne tylko w wersji elektronicznej? Możesz zamówić plakat w wersji elektornicznej, jak i gotowy wydruk. W ofercie jest możliwość zapakowania plakatu na prezent - wtedy wydruk pakuję w pudełko i załączam kartkę z życzeniami. W przypadku wybrania wydruku bez pakowania na prezent grafika dotrze do Ciebie w szczelnej, tekturowej tubie.

Jak wybrać odpowiednie zdjęcia do personalizowanej ilustracji? Najważniejsze, żeby zdjęcia były aktualne i dobrej jakości. W takim ujęciu, aby rysy twarzy były dobrze widoczne i czytelne. Jeśli na portrecie ma być wiele osób, nie trzeba szukać zdjęć grupowych. Lepiej znaleźć dobre zdjęcie każdej osoby oddzielnie. Im więcej zdjęć prześlesz, tym lepiej!

Czy jest możliwość naniesienia poprawek? Jak najbardziej. Przed wydrukiem skontaktuję się z Tobą, aby zaakceptować ilustrację. Tworzę dla Ciebie, często na prezent i zależy mi, aby efekt końcowy spełnił Twoje oczekiwania.

Czy mogę użyć ilustracji na stronie firmowej lub jako logo swojej firmy? Jasne, że tak. Prosiłabym jednak o wcześniejszą informację w przypadku wykonywania grafiki dla firmy.

bottom of page